| Pilih Tipe |
|
| Pilih Arus daya |
|
| Pilih Tipe aksesoris |
|
| Kode Produk | EVH2S22P02K |
| Nama Produk | EV CHARGING EVLINK WALLBOX STANDAR 3P 32A 22KW T2 SOCKET OUTLET |
| Keterangan | EVLINK WALLBOX STANDAR SCHNEIDER ELECTRIC - EVH2S22P02K |
| Brand | Schneider Electric |
| Type | EV Charger |
| Jumlah Kutub | 3P |
| Arus Pengenal | 32A |
| Motor Power KW | 22kW |
| Ketersediaan Stok |
|
|
Download the EVH2S22P02K EVLINK WALLBOX STANDAR 3P 32A 22KW T2 SOCKET OUTLET SCHNEIDER ELECTRIC product datasheet, by clicking here! Function of the EVlink Wallbox :
SCHNEIDER ELECTRIC EVlink Wallbox EVlink Wallbox – our EV charging solutions are specially designed to withstand several hours of use on a daily basis in a tough environment. You can shop safely at ListrikKita.com because all the goods we sell are guaranteed to be 100% genuine, have an official guarantee, and can be accompanied by a letter of authenticity. To get the best MCB prices and further information, please contact our sales or marketing team by clicking here. Happy shopping. |
|
Free Ongkir Jabodetabek Menggunakan Kurir Toko Listrikkita